Duben 2017

Můj týden

6. dubna 2017 v 22:00
Můj týden začal pondělkem stejně jako u všech ostatních. Ráno jsem se probudila v 8hod, jelikož jsem měla na devět. Poté jsem jela do školy, kde jsem tvrdla to tří hodin. V šest mi začal tančák, ve kterém jsme nacvičovali tanečky na koncert. Domů jsem přišla ve 20:00. Dala jsem si večeři a šla spát.
V úterý jsem vsávala v 6, jelikož jsem jela na okresní kolo matematické olympiády (né, nejsem šprt, pouze umím logisky přemýšlet). Po zkončení mě vyzvedla mamka a jely jsme domů. Celý den jsem nic nedělala, ale šla jsem si zaběhat, abych neztratila kondici.
Ve středu, hned po škole, jsem měla klavír, po kterém jsme s mamkou jely na nákup, a když jsme přijely domů, převlékla jsem se do sportovního a šla běhat a posilovat. Po cvičení jsem udělala úkoly, dala si večeři a šla spát.
Čtvrteční dopoledne jsem strávila ve škole. Odpoledne jsem měla tančák a šla jsem běhat. Dala jsem si večeři a šla spát.
V pátek jsem měla po škole angličtinu. Po angličtině jsem si dala menší trénink. K večeru jsem si pustila počítač, dala si večeři a jako každý den jsem šla spát.

TENTO TÝDEN JSEM MĚLA VOLNO OD VŠECH TRÉNINKŮ. V OSTATNÍCH TÝDNECH MÁM DALEKO MÍŇ ČASU, PROTOŽE POŘÁD TRÉNUJU. KAŽDÝ SPORTOVEC MUSÍ MÍT CHVILKU NA ODPOČINEK.

Já a blog

6. dubna 2017 v 21:00
Ahoj, jmenuju je Klára. Jsem z České republiky a žiju v Kopřivnici. Miluju jídlo, spánek, vyrábění, ale hlavně miluju sport, o kterém bude tento blog. Abych to více přiblížila, věnuju se krasobruslení. Miluju, když se postavím na led a můžu se rozjed rychlostí, kterou chci, když vyskočím a letím vzduchem bez omezení nebo když roztočím piruetu na plné pecky.
Krasobruslení je sport, do kterého se zamilují nejen děti, ale i dospělí. Je úžasné, když se zapne hudba a mám volnost, mám radost z každého pohybu, co udělám.
Jestli si myslíte, že jsem nějaký amatér, který se jenom tak projíždí po ledě, tak se mýlíte. Jsem totiž trojnásoblá mistryně ČR, dvojnásobná vícemistryně ČR, pětinásobná vítězka Českého poháru a na dětské olympiádě v roce 2016 jsem skončila na druhém místě. Krasobruslení se věnuji už od čtyř let a nyní je mi 14 let.
Doufám, že se z blogu dozvíte něco nového, co jste ještě nevěděli.